Neden Hepsi Usta? 

Bir hizmet almak istediğinde kapı kapı dolaşıp derdini anlatmanın zorluğunu iyi biliyoruz. Eşin dostun birkaç numara paylaşsa bile fiyat teklifi bekle, pahalı olur, teklif gelmez.Yine biz peşinde koşarız…

İşte biz bu yüzden varız. Artık neye ihtiyacın olursa hepsiusta.com’u ziyaret et. 

Bizden tavsiye:  Sana özel ve anlık fırsatları da öğrenmek istersen;

Hemen üye ol!

 

Hepsi Usta Nasıl Çalışır?   

Formu doldurman yeter!

Artık saatlerce sokaklarda gezip hizmet veren aramana gerek yok. Hizmetini seç ve açılan formu eksiksizce doldur. Dilersen fotoğraf ekleyebilirsin. Böylece işinin ustası hizmet verenlerimiz ne istediğini daha iyi anlayacaktır.

Hizmet vereni nasıl mı seçeceksin? 

Sana teklif veren hizmet verenler varsa sorularına cevap verecekler. Daha önce verdikleri hizmetlerden aldıkları puanı görüyor olacaksın. Her hizmet verenin profiline girip varsa daha önce yaptığı işlerden iş örneklerine bakabilirsin. Ayrıca varsa belgelerine bakmanı ve tanıtım yazılarını da okumanı öneririz.

Kendin için bir şeyler yapma zamanı!

Evet geçmişi unutabilirsin. Farkındaysan ne sokaklarda kaliteli hizmet ve uygun fiyatlı hizmet için dolaştın, ne de herkese tek tek derdini anlattın. Şimdi hizmetini alıp arkana yaslanıp belki de bir kahve zamanı :)

Herkes rahat etsin değil mi?

Umarım senin için keyifli bir deneyim olmuştur. Herkes bu deneyimi yaşayabilsin ve sende keyfini sürdürebilir diye hizmet vereni değerlendirmen çok önemli. Üstelik bunu yaparsan seni ödüllendiriyoruz.

Yukarı Çık