Kış Seyahati İçin 5 Alternatif

 

Kış Tatiline Sıcak Bir Giriş Yapın Stresli iş yaşamından ve rutinden uzaklaşıp yalnızca kendinizle ilgileneceğiniz bir seyahat organizasyonu yapmak ister misiniz? Sonbahar, yerini kışa bıraktığı şu günlerde hepimizin aklına kar tatilleri gelmeye başlamıştır. Bu da, huzuru ve mutluluğu depolayabilmemiz için kışın gidilecek tatil yerlerini seyahat ajandamıza kaydetmenin tam vakti demek. Dinlenmeyi ve yenilenmeyi simgeleyen kış tatillerimiz için seyahat müziklerini derlemeyi ve seyahat kitaplarını yanınıza almayı unutmayın.

Devamını Oku  

Alçıpan Asma Tavan Modelleri

Dekorasyon sabır gerektiren bir uğraş. Özellikle dekorasyonda her detaya önem verenler için. Bu zorlu ve sabır gerektiren uzun süreç içerisinde yaşam alanlarına değer katan dekorasyon fikirleri arasında dekoratif asma tavan modelleri büyük ilgi gören popüler uygulamalar arasındalar. Tavan dekorasyonu yaşam alanının tarzını ve kalitesini yansıtan önemli bir unsur.

Devamını Oku  

Alçıpan Asma Tavan Nedir?

Asma Tavan mevcut tavanın altına bir tavan yapmaya denir. Tavandaki her türlü tesisatı gizleyerek görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak amacı ile (havalandırma boruları, elektrik kabloları, aydınlatma armatürleri, yangın detektörleri gibi) birçok bileşeni monte etmek, akustik koşulları yerine getirmek, benzersiz iç mekan koşulları sağlamak ve elbette estetik kaygıları gidermek amacıyla kullanılmaktadır. İçine döşenen izocam, taşyünü, strafor gibi destek malzemeler sayesinde asma tavan ısı yalıtımı amaçlı da kullanılmaktadır. Asma tavanın en yaygın kullanımlarından biri de alçıpan asma tavandır.

Devamını Oku  
Yukarı Çık